سیدوک

آموزش نصب اپلیکیشن سیدوک

 

مرحله اول: دانلود اپلیکیشن سیدوک

برای انجام کلیه امور مربوط به پرونده های حقوقی خود جهت انتخاب وکیل/ کارشناس/داور/ مشاور حقوقی ، لازم است ابتدا اپلیکیشن سیدوک را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید. اپلیکیشن سیدوک  قابل نصب بر روی تمامی گوشی های هوشمند اندروید و ios می باشد.

لینکهای دانلود:

نسخه اندروید: کاربران سیستم عامل اندروید میتوانند اپلیکیشن سیدوک را از طریق لینکهای زیر بر روی گوشی خود دانلود نمایند.

 

کافه بازار       مایکت       اول مارکت

 

نسخه ios : کاربران سیستم عامل ios میتوانند از طریق لینکهای زیر ،اپلیکیشن سیدوک را دانلود کنند.

 

سیبچه        سیب اپ       اناردونی

 

مرحله دوم: نصب و فعالسازی اپلیکیشن سیدوک (SIDOOK)

گام اول: جهت نصب اپلیکیشن سیدوک برای گوشی های اندرویدی ابتدا باید یکی از نرم افزارهای دانلود مانند کافه بازار، مایکت یا اول مارکت، و چنانچه از کاربران گوشی های IOS هستید باید یکی از نرم افزارهای دانلودی مانند سیبچه، سیب اپ و یا اناردونی را روی تلفن هوشمندتان به صورت نصب شده داشته باشید.

برنامه دانلودی مورد نظرتان باز کرده و کلمه SIDOOK را در قسمت سرچ برنامه تایپ کنید. چنانچه به عنوان موکل قصد استفاده از خدمات حقوقی سیدوک را دارید اپلیکیشن آبی رنگ سیدوک را انتخاب و پس از دانلود، گزینه نصب را فشار دهید. همچنین، اگر به عنوان وکیل یا کارشناس قصد همکاری با سیدوک و ارائه خدمات به موکلین را دارید اپلیکیشن نارنجی رنگ سیدوک را انتخاب و پس از دانلود، گزینه نصب را فشار دهید. حتما از اتصال گوشی خود به اینترنت مطمئن شوید.

 

نصب اپلیکیشن سیدوک۱	نصب اپلیکیشن سیدوک ۲

 

گام دوم: بعد از نصب برنامه، آنرا باز کرده و شماره تلفن همراه خود را وارد نموده و گزینه تایید را انتخاب نمایید . پس از وارد کردن شماره موبایل، کد فعال سازی برای شما پیامک خواهد شد. کد  رقمی مذکور را در کادر مشخص شده وارد کرده و گزینه تایید را مجددا نتخاب کنید.

 

	نصب اپلیکیشن سیدوک۳	نصب اپلیکیشن سیدوک۴